İşitme Cihazı Uygulaması

Home Hizmetlerimiz İşitme Cihazı Uygulaması

İşitme Cihazı Uygulaması

Bilgi İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi olarak tüm amacımız her hastamız için en uygun çözümü bulmak! Bunun için işitme teknolojisinin en güncel yazılım ve donanım ürünlerini kullanıyoruz.

İşitme cihazı uygulaması; doğru ürünler ve doğru kişiyle yapılamazsa kullanıcı rahatsızlık duyar, hatta belki de işitme cihazı kullanmak istemez. Siz sadece işitme cihazı satın almıyorsunuz, yıllar sürecek bir hizmeti de beraberinde satın almış oluyorsunuz. Kişinin yaşı, kulak yapısı, işitme değerleri, ihtiyaçları, beklentileri ya da önceden işitme cihazı kullanıp kullanmadığı gibi birçok etken ona uygulanacak ürünü ve ayarlarını değiştirir.

Eğer doğru işitme merkezinden, doğru işitme cihazını alır ve devamında doğru hizmet alabilirseniz; kusursuz bir işitme deneyimi elde edebilirsiniz.

Bilgi İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi olarak hastalarımız için en iyi işitme çözümünü aşağıdaki yöntemle sunuyoruz;

Öncelikle işitme değerleriniz, kişisel bilgileriniz, işitme cihazı kullanım deneyimleriniz gibi başlangıç bilgileri bilgisayarımızdaki özel yazılıma aktarılır. Bu bilgiler sonucunda; ihtiyaç, bütçe ve beklentilerinize uygun ürünleri işitme uzmanı odyometristimiz ve özel bilgisayar yazılımımızla tespit edilir. Uygun modeller size özel yazılım yüklenerek ayarlanır, kulağınıza takılır ve canlı test sürecine geçilir.

Bu test esnasında özel yazılımlarımız ile günlük hayatta karşılaşabileceğiniz toplantı, restoran, karşılıklı konuşma, trafik, gürültü ve televizyon gibi farklı dinleme koşulları sanal olarak oluşturulur ve işitme cihazının verimliliği gözlemlenir. İstek ve beklentilerinize göre yazılım üzerinde farklı ayarlamalar yapılır. Bu uygulama uygun olan farklı marka ve model işitme cihazlarıyla tekrarlanarak değişik teknik özellikler ve fiyatlara sahip ürünler arasındaki kullanıcı deneyimi gösterilir.

Yapılan bu canlı uygulama deneyimi dışında ayrıca R.E.M. (Real Ear Measurement/Gerçek Kulak Ölçümü) aleti ile cihazın ayarlarının kulağınıza ve işitme kaybınıza olan uygunluğu ölçülür.

İşitme cihazı uygulamamız yaklaşık olarak 30 dk. ile 60 dk. arasında sürmektedir.

Randevu Formu

Kliniğimize online randevu oluşturmak için aşağıdaki bilgileri doldurabilirsiniz. En kısa sürede ekibimiz sizlerle iletişime geçip randevu işlemlerinizi tamamlayacaklardır.

    Ad Soyad
    E Mail Adresiniz
    Telefon Numaranız
    Randevu Tarihi

    Hemen Ara